Neler yeni
Bluetooth Rehberi

Merhaba Forumumuza Hoşgeldiniz. Konu açmadan önce aşağıdaki ↓↓↓↓ konuyu mutlaka OKUYUN ! 😉 iyi forumlar... https://bluetoothrehberi.com/konu/forumda-konu-acarken-dikkat-etmeniz-gerekenler.350/

TELEFON GÖRÜŞMESİ İÇİN SİLİKONSUZ BLUETOOTH KULAKLIK TAVSİYESİ

crossruff

Isınmaya Başlayan Üye
Gerçekten araştırmaktan yoruldum :) 350 TL'ye kadar acilen görüşme için tws arıyorum fakat bulduklarımın çoğu TR'de yok. Airdots pro 2 çok kaba almak istemiyorum. Anker life note ise görüşme kalitesinden emin olamadım ve fiziksel tuş kullanım açısından dezavantaj gibi duruyor. Başka bir önerisi olan var mı? Ya da şimdilik daha ucuz bir şey alıp fırsat kovalayıp daha sonra onyx ace veya baseus w07 falan mı alsam diyorum
Airdots pro 2 o kadar kaba değil ya.
Anker life note'un youtube incelemelerinde görüşme kalitesi iyi görünüyor bence. O kulaklıkla ilgili tek tereddütüm silikonlu olması.

Hünkarator

Isınmaya Başlayan Üye
O kadar sıkıntılı bir süreç ki karar vermek, dün pro2 alayım mı almayayım diye düşünürken ürünün stokları bitti..

crossruff

Isınmaya Başlayan Üye
Xiaomi Mi True Wireless Earphones 2 Basic kulaklığını denediniz mi @EnesOZEN Fiyatı uygun 250 TL. Görüşme performansı iyiyse alınabilir @Hünkarator

Son düzenleme:

EnesOZEN

Administrator
Yönetici
tam olarak hangi modele dediniz analadım kanalda bütün Xiaomi tws lerin incelemeleri mevcut :D @crossruff

crossruff

Isınmaya Başlayan Üye
Merhaba

Aşağıdaki haberlerdeki kulaklıktan bahsediyorum @EnesOZEN

ahmetarifc

Üye
Merhaba Enes Bey, sizin tavsiyenizle uygun fiyatlı bluetooth kulaklıklar arasında baseus w04 aldım yalnız. dış ortamdaki konuşma performansından memnun kalamadım. bir de yürürken anlık kesintiye uğruyor.
Şimdi sizin videolarınız ve internette yaptığım araştırmalar sonrasında;
edifier tws200
qcy t7
real me buds air
tronsmart onyx ace
soundpeats true air
xiaomi airdots pro 2
arasında kaldım. Araştırdıkca seçenekler çoğalıyor fiyat performans, ve sokakda rüzgarda yürürken telefon konuşmasında en iyi performans alacağım tek bir ürün önerebilir misiniz? Bir de sağ ve sol kulaklıkla tek tek telefonla konuşulabilsin istiyorum.
Teşekkürler.

yCg

Isınmaya Başlayan Üye
Merhaba Enes Bey, sizin tavsiyenizle uygun fiyatlı bluetooth kulaklıklar arasında baseus w04 aldım yalnız. dış ortamdaki konuşma performansından memnun kalamadım. bir de yürürken anlık kesintiye uğruyor.
edifier tws200
qcy t7
real me buds air
tronsmart onyx ace
soundpeats true air
xiaomi airdots pro 2
arasında kaldım. Araştırdıkca seçenekler çoğalıyor fiyat performans, ve sokakda rüzgarda yürürken telefon konuşmasında en iyi performans alacağım tek bir ürün önerebilir misiniz? Bir de sağ ve sol kulaklıkla tek tek telefonla konuşulabilsin istiyorum.
Teşekkürler.
Tronsmart Onyx Ace
Eeifier tws200
Realme air buds üçünüde kullanan biri olarak konuşma performansı üçüde gayet yeterli. Tronsmart ve edifierin batarya süresi realme ye göre daha iyi. Edifier veya tronsmart almayı düşünürseniz sıfır kutusu açılmamış olarak elimde mevcut al satım bolumune bakabilirsiniz

EnesOZEN

Administrator
Yönetici
edifier tws200
qcy t7
real me buds air
tronsmart onyx ace
soundpeats true air
xiaomi airdots pro 2
Teşekkürler.
selam benim test ettiğim 3 model var
sizde bakın testlere benim gördüğün sıralama pro 2 - tw200 - truair
3 üde ortalamanın üzerinde
Detaylı MİKROFON TESTLERİ oynatma listesi➜ https://bit.ly/3auDUi6

özellikle tr den alacaksanız pro 2 :
alabilirsiniz orjinal ama çin sürümü

@crossruff
orjinal ürün çin versiyonu

goldensnake28

Moderator
Yönetici
edifier tws200
qcy t7
real me buds air
tronsmart onyx ace
soundpeats true air
xiaomi airdots pro 2
Teşekkürler.
Sadece görüşme içinse SoundPeats True Air kullandım daha önce mikrofonu gayet iyiydi.