Neler yeni
Bluetooth Rehberi

Merhaba Forumumuza Hoşgeldiniz. Konu açmadan önce aşağıdaki ↓↓↓↓ konuyu mutlaka OKUYUN ! 😉 iyi forumlar... https://bluetoothrehberi.com/konu/forumda-konu-acarken-dikkat-etmeniz-gerekenler.350/

Tronsmart Spunky Beat - Neo - Pro inceleme [ANA KONU] Kullanıcı yorumları

EnesOZEN

Administrator
Yönetici
Merhaba bu konu altıda Tronsmart Spunky Beat - Neo - Pro ile ilgili sorunları, kullanıcı deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. (y)

Son düzenleme:

kapo

Üye
benim spunky beatde ses açma belli bir noktadan sonra duruyor. bu bir hata mı yoksa kulakları koruma amaçlı bir şey mi senin cihazda da böyle mi ?

EnesOZEN

Administrator
Yönetici
benim spunky beatde ses açma belli bir noktadan sonra duruyor. bu bir hata mı yoksa kulakları koruma amaçlı bir şey mi senin cihazda da böyle mi ?
Büyük ihtimal koruma kaynaklıdır, şuan bendeki nasıldı hatırlayamadım. kulaklıklar şuan bende değil elime geçerse belirtirim 👍

Sinan0

Aktif üye
Ürün bu sabah elime geçti. Enes beyin verdiği linkten sipariş verdim, hızlıca geldi. Ürünün ses seviyesinin yüksek olduğu öğrenmiştim ama beklediğimden fazlası çıktı. Olumsuz anlamda demiyorum. Gerek ses seviyesi olsun gerek ses kalitesi olsun gayet beğendim. Mikrofonu denemedim ama karşılaştırma videosunda iyi bir performans verdiğini görmüştüm. Ürünü genel itibariyle çok beğendim fakat kutunun kapağı biraz kolay kopabilir gibi geldi yerinden. Bir de ürün çok kaba büyük bişey değil. Bu sebeple kutudan be kulaktan çıkarırken zorlanıyorum yada henüz alışamadım bilmiyorum. Genel itibariyle öneririm.

EnesOZEN

Administrator
Yönetici
Hayırlı olsun kullanım tecrübelerininiz bu ana konu ya da yazarsanız , almak isteyenler için bilgilendirici olur 🙋‍♂️👍 @FiLiNTA

FiLiNTA

Isınmaya Başlayan Üye
Hayırlı olsun kullanım tecrübelerininiz bu ana konu ya da yazarsanız , almak isteyenler için bilgilendirici olur 🙋‍♂️👍 @FiLiNTA
Şuan deneme aşamasındayım. Cod mobile oynadım gerçekten ses gecikmesi çok iyi yok denecek kadar az. Kulaklığın sesi ve bası çok yüksek gerçekten bas tatmin edici. Kulaktan düşmüyor dolarsa bu açıdan içiniz rahat olsun.

Son düzenleme:

anorian

Isınmaya Başlayan Üye
Şuan deneme aşamasındayım. Cod mobile oynadım gerçekten ses gecikmesi çok iyi yok denecek kadar az. Kulaklığın sesi ve bası çok yüksek gerçekten bas tatmin edici. Kulaktan düşmüyor dolarsa bu açıdan içiniz rahat olsun.
selamın aleyküm
tronsmart spunky beat mı yoksa onyx neo mu modelini aldınız acaba ve müzik açısından yüksek bass ve yüksek ses bakımından nasıl acaba bende ytom t1 ve spunky beat ve spunky neo modelleri arasında kaldım bilenler hangisini önerirler acaba

Sinan0

Aktif üye
Bende yükses ses ve bassların iyi olduğu bir kulaklık istedim Spunky beat aldım Memnunum Sesler yüksek, basslarda iyi ama diğer ürünleri kullanmadığım için karşılaştırma yapamam

anorian

Isınmaya Başlayan Üye
Bende yükses ses ve bassların iyi olduğu bir kulaklık istedim Spunky beat aldım Memnunum Sesler yüksek, basslarda iyi ama diğer ürünleri kullanmadığım için karşılaştırma yapamam
tecrube paylaşımı için çok teşekkürler peki bazı dostlarımız kronik denilebilecek bir arıza yaşıyormuş cızırtı ve kopma gibi bu sizde mevcutmuydu

Sinan0

Aktif üye
tecrube paylaşımı için çok teşekkürler peki bazı dostlarımız kronik denilebilecek bir arıza yaşıyormuş cızırtı ve kopma gibi bu sizde mevcutmuydu

Bende br sıkıntı çıkmadı Bugüm mesela yaklaşık 3 saate yakın kullandım yüzde 50'e düştü şarjı Herhangi bir kopma yada cızırtı yaşamadım

goldensnake28

Moderator
Yönetici
Bende br sıkıntı çıkmadı Bugüm mesela yaklaşık 3 saate yakın kullandım yüzde 50'e düştü şarjı Herhangi bir kopma yada cızırtı yaşamadım
Teknoloji biraz şans işi problem çıkmayanlar şanslı gerçekten kulaklığın ses kalitesi vs çok güzel

FiLiNTA

Isınmaya Başlayan Üye
selamın aleyküm
tronsmart spunky beat mı yoksa onyx neo mu modelini aldınız acaba ve müzik açısından yüksek bass ve yüksek ses bakımından nasıl acaba bende ytom t1 ve spunky beat ve spunky neo modelleri arasında kaldım bilenler hangisini önerirler acaba
Aleyküm selam. Kardeşim şunu söyliyeyim. Ses dehşet bas ve kalite olarak. Oyunlarda gecikme yok gibi birşey. Yani aldım çok memnunum. Pişman olamazsın.

olcaycaliskan

Isınmaya Başlayan Üye
Cok büyük sorun yaşıyorum Enes beyin tavsiyesiyke aldım hayal kırıklığı oldu. Sürekli parazit var ses hep git gelli ve ne yaptıysam çözemedim iade yapacağım birbiri ile bağlantısı sürekli kopuyor telefonla bağlantı da sorun yok ama ses ya sağda ya solda hep düşüyor tiksindim ve cok pişmanım !!!

goldensnake28

Moderator
Yönetici
Cok büyük sorun yaşıyorum Enes beyin tavsiyesiyke aldım hayal kırıklığı oldu. Sürekli parazit var ses hep git gelli ve ne yaptıysam çözemedim iade yapacağım birbiri ile bağlantısı sürekli kopuyor telefonla bağlantı da sorun yok ama ses ya sağda ya solda hep düşüyor tiksindim ve cok pişmanım !!!
Hangi siteden almıştınız?
Ben Aliexpressden aldım yenisi göndereceklerini söylediler şuan yolda gelsin satacağım ben.

goldensnake28

Moderator
Yönetici
Benim modelim spunk beat maxitekno dan aldım
MaxiTeknoyla iletişime geçin geç olmadan forumdaki biride Maxiteknodan alıp sorun yaşamıştı iade ettiler diye biliyorum.
Benim model de Spunky Beat keşke hiç sorun çıkmasaydı ses kalitesi gerçekten çok güzel

olcaycaliskan

Isınmaya Başlayan Üye
Ses kalitesi cok iyi hiç bir şikayetim o konuda yarın bizzat firmaya gitcem evime yakın ellerinde aynı modelden varsa başka bi tanesiyle değişim yapıp deneyip alıcam inşallah bi aksikik cıkmaz