Neler yeni
Bluetooth Rehberi

Merhaba Forumumuza Hoşgeldiniz. Konu açmadan önce aşağıdaki ↓↓↓↓ konuyu mutlaka OKUYUN ! 😉 iyi forumlar... https://bluetoothrehberi.com/konu/forumda-konu-acarken-dikkat-etmeniz-gerekenler.350/

Tronsmart Spunky Beat Yeni Sürüm ****

Kralsong

Isınmaya Başlayan Üye
Aliexpreste gördüğü kulaklığın yeni sürümü çıkmış. Işık ve ses için güncelleme yapılmış. Sanırım Türkiyede satıı yok şuan. Eski sürümde ışık ne durumlarda yanıyordu. Güncelleme ile neler değişmiş acaba. Alacaktım ama olmazsa yeni sürümü bekleyeceğim.

1585065169986.png1585065169986.png

goldensnake28

Moderator
Yönetici
Fotoğraftaki yeni sürüm mü yoksa eski sürüm mü?

Kralsong

Isınmaya Başlayan Üye
Anladığım kadarıyla kulaklıklara L,R kalıcı islenmisse yeni sürüm

uahsnemre

Isınmaya Başlayan Üye
Bende yeni sürüm var eski sürüm olan birisi varsa karşılaştırıp farkı görelim

Sinan0

Aktif üye
Anladığım kadarıyla ses artırıp azaltma özelliğini güncellemişler Daha pratik yaptılar heralde Ek olarak bazen şarkı dinlerken led ışığı yanıp sönüyormuş Onu düzeltmişler ki ben böyle bir sorun olduğunu farketmedim yada benim üründe olmuyor

Bence yeni sürüm muhabbetinin asıl sebebi aptX desteğini qualcomm'a lisanlatmışlar Artık rahatça kutuya quallcomm simgesi vs koyabilirler Kısaca reklam amaçlı bir değişim olmuş bence

Ekli dosyalar

Kralsong

Isınmaya Başlayan Üye
Anladığım kadarıyla ses artırıp azaltma özelliğini güncellemişler Daha pratik yaptılar heralde Ek olarak bazen şarkı dinlerken led ışığı yanıp sönüyormuş Onu düzeltmişler ki ben böyle bir sorun olduğunu farketmedim yada benim üründe olmuyor

Bence yeni sürüm muhabbetinin asıl sebebi aptX desteğini qualcomm'a lisanlatmışlar Artık rahatça kutuya quallcomm simgesi vs koyabilirler Kısaca reklam amaçlı bir değişim olmuş bence
Evet tr deki satıcılara sorduğumda onlarda ışıkla ilgili sorun olmadigini söylediler , ama bir incelemede bir kaç yorumda denk gelmiştim. Sizdeki eski versiyon görünüyor ama ışık yanma sizde de yok değil mi ?

Sinan0

Aktif üye
Evet tr deki satıcılara sorduğumda onlarda ışıkla ilgili sorun olmadigini söylediler , ama bir incelemede bir kaç yorumda denk gelmiştim. Sizdeki eski versiyon görünüyor ama ışık yanma sizde de yok değil mi ?
Yok kulağımda takılıyken şarkı çalıyorken falan durup dururken yandığını farketmedim

Kralsong

Isınmaya Başlayan Üye
Teşekkür ederim @Sinan0 , @uahsnemre iki üründe aynı o zaman. Ürün hakkında kullanım tecrübelerinizi paylasabilirmisiniz? Ses seviyesi, mikrofon kalitesi, kulakta durma sıkılığı, bağlantı kalitesi (kopma vs. Varmı) , şarj performansı.

uahsnemre

Isınmaya Başlayan Üye

Kralsong

Isınmaya Başlayan Üye
Tronsmart alacaksan sıkıntılı çıkabilir kardo
Neden kardeşim , ciddi ciddi kararım tronsmart tan yana şuan. Gt1 pro aldım sesten çok memnun kalmadım. Fye7 ile bunun arasında kaldım ama fye7 biraz kaba kaldığı için çok sıcak değilim.

goldensnake28

Moderator
Yönetici
Neden kardeşim , ciddi ciddi kararım tronsmart tan yana şuan. Gt1 pro aldım sesten çok memnun kalmadım. Fye7 ile bunun arasında kaldım ama fye7 biraz kaba kaldığı için çok sıcak değilim.
Forumdaki diğer Tronsmart başlıklarına da bak oralarda da anlattım bende dahil 4-5 kişide cızırtı ses kopmaları ve bir kulaklıktan daha az ses gelmesi gibi sorunlarla karşılaştık ve bir çözümü de yok maalesef.

Sinan0

Aktif üye
Sen al tronsmart Bence bir sorunla karşılaşmayacaksın