Neler yeni
Bluetooth Rehberi

Merhaba Forumumuza Hoşgeldiniz. Konu açmadan önce aşağıdaki ↓↓↓↓ konuyu mutlaka OKUYUN ! 😉 iyi forumlar... https://bluetoothrehberi.com/konu/forumda-konu-acarken-dikkat-etmeniz-gerekenler.350/

yvzyvz

Üye
Gt1 plus ile t2c ses seviyesini kıyaslayabilecek var mı?

EnesOZEN

Administrator
Yönetici
@hakan xpods temiz bir sesi var , tasarım ve ses olarak daha önde
t15 batarya , oyun modu ve ses yüksekliği konusunda önde

hakan

Üye
kardesim başarılar diliyorum cevap için teşekkurler olurda t15 ve wawe fun xpods3 karsılastırması yaparsanda super olur

hakan

Üye
@hakan xpods temiz bir sesi var , tasarım ve ses olarak daha önde
t15 batarya , oyun modu ve ses yüksekliği konusunda önde
şimdide tronsmart sponky beat takıldı radarıma hepten kafam karıstı
tek seferde uzun sure muzık dınleme olayı ve ne gusel ses olsun dıyorum wawefun ve tronsmart sonucuna varıyorum yuksek ses olsun dıyorum t15 gelıyor ama ıkısının arası tronsmart sankı dıyebılırmıyız

cankat88

Üye
@EnesOZEN bey spuky de bir kaç sorun olmuş. Onyx neo modeli hakkında ne düşünüyorsunuz? Garantisi olmadan bu cihazlar alınıp risk alınabilir mi sizce?

EnesOZEN

Administrator
Yönetici
elimdeki cihazları %90 garanti yok , tr ile çoğu modelde 2 katı farka yakın fiyatlar var , spuky de bazı sorun yaşayanlar olmuş ben de bir sorun yok ,
Onyx neo neredeyse spunky ile aynı model teknik özellik olarak @cankat88

ugurhero

Üye
Enes hocam Xiaomi Airdots Pro 2 nin güncellemeden önceki mi yoksa sonraki ses seviyesi mi listede olan?

cankat88

Üye
elimdeki cihazları %90 garanti yok , tr ile çoğu modelde 2 katı farka yakın fiyatlar var , spuky de bazı sorun yaşayanlar olmuş ben de bir sorun yok ,
Onyx neo neredeyse spunky ile aynı model teknik özellik olarak @cankat88
Enes bey bugün yeni videonuzu izledim. Orada tronsmart ın yenisi ve eskisi diye ayrım yaptınız. İki modeli nasıl ayırt edebileceğiz acaba?

EnesOZEN

Administrator
Yönetici
Enes bey bugün yeni videonuzu izledim. Orada tronsmart ın yenisi ve eskisi diye ayrım yaptınız. İki modeli nasıl ayırt edebileceğiz acaba?
ayırt etme konusunda bilgim yok çünkü yeni versiyonun kutusu vs kendisi elimde değil , tek kanıt satıcının beyanı

Xeroakçay

Üye
Merhaba bugün 23 sayıda kulaklığın
Kulaklıkların en son seste max kaç desibel verdiği ve ortalama desibel değerini göreceksiniz
Bu test sayesinde elimizde kıyaslanabilir değerler olacak ve bundan sonraki incelediğim bütün kulaklıları da
Bu teste sokacağım .
Aynı parça ve aynı ortamda test yaptığım ve tek değişken kulaklığın kendisi olduğu için
Tutarlı bir sonuç elde ettik diyebiliriz .
Karşılaştırma yaparken ortalama desibel değerine dikkat etmeniz daha doğru olur.
-Kulaklığın sesinin yüksek olması kaliteli ses vermesini gerektirmez,
daha düşük ses verip daha iyi olan kulaklık çok
bu test sadece bazı modellerin arasında kalan kişiler için ve
yüksek ses isteyen kişiler için yapılmıştır.

(y) Güncel tablo linki : https://docs.google.com/spreadsheets/d/1xYuK8yU0VXYy9pZGlfmrEUcbA3gIpEfWhuEd9ECZ7eI/edit?usp=sharing

Not : yeni model test ettikçe, Bu liste devamlı güncellenecektir !
takip de kalın ;)

Hocam oppo enco w51 nasıl sizce almayı düşünüyorum pişman olurmuyum genel kullanım için oyun müzik konuşma vs

enes

Üye
hocam şuan ki apple ve samsung firmalarının ürettiği kulaklıklara yakın hangi kulaklıklar var?

EnesOZEN

Administrator
Yönetici
@enes çok ucu açık bir soru :) çok daha iyi kulaklıklar var, onlarda markaya para veriyorsunuz ses kalitesine değil