Neler yeni
Bluetooth Rehberi

Merhaba Forumumuza Hoşgeldiniz. Konu açmadan önce aşağıdaki ↓↓↓↓ konuyu mutlaka OKUYUN ! 😉 iyi forumlar... https://bluetoothrehberi.com/konu/forumda-konu-acarken-dikkat-etmeniz-gerekenler.350/

LaZZurum

Üye
Enes hocam QCY T3 modelinin ses seviyesi sonucunu göremedim acaba onun sonucu nedir?

EnesOZEN

Administrator
Yönetici
elimde olmadığı için test edemedim maalesef t5 benzerdi hatırladığım kadarıyla @LaZZurum

Aagiama

Isınmaya Başlayan Üye
elimde olmadığı için test edemedim maalesef t5 benzerdi hatırladığım kadarıyla @LaZZurum
Hocam bütün forumunuzu ve youtube kanalınızı talan ettim. Haylou t15 e çok ısındım ama hep onun yerine qcy t5 önermişsiniz. Ses seviyesi ve batarya süresi konusunda tereddüteyim ama kafam karıştı genelde kimse yorum yapmamış t15 hakkında. 250tl bütçem var

EnesOZEN

Administrator
Yönetici
aslında t5 vs t15 videosu çekecektim ama elimde çok ürün olduğu için vs videolarına zaman ayırmak istemedim,
çok bir fark yok ben kendi tercihim olarak t5 diyorum ses kaliteleri benzer ikisi de fiyatına göre güzel ürünler, @Aagiama

Aagiama

Isınmaya Başlayan Üye
aslında t5 vs t15 videosu çekecektim ama elimde çok ürün olduğu için vs videolarına zaman ayırmak istemedim,
çok bir fark yok ben kendi tercihim olarak t5 diyorum ses kaliteleri benzer ikisi de fiyatına göre güzel ürünler, @Aagiama
Yani hocam tronsmart onyx neo taotronics 53 t15 t5 arasından t5i tavsiye ediyorsunuz değil mi😄 kusura bakmayın alınca ömürlük alacağım da bu yüzden