Neler yeni
Bluetooth Rehberi

Merhaba Forumumuza Hoşgeldiniz. Konu açmadan önce aşağıdaki ↓↓↓↓ konuyu mutlaka OKUYUN ! 😉 iyi forumlar... https://bluetoothrehberi.com/konu/forumda-konu-acarken-dikkat-etmeniz-gerekenler.350/

LaZZurum

Üye
Enes hocam QCY T3 modelinin ses seviyesi sonucunu göremedim acaba onun sonucu nedir?

EnesOZEN

Administrator
Yönetici
elimde olmadığı için test edemedim maalesef t5 benzerdi hatırladığım kadarıyla @LaZZurum

Aagiama

Isınmaya Başlayan Üye
elimde olmadığı için test edemedim maalesef t5 benzerdi hatırladığım kadarıyla @LaZZurum
Hocam bütün forumunuzu ve youtube kanalınızı talan ettim. Haylou t15 e çok ısındım ama hep onun yerine qcy t5 önermişsiniz. Ses seviyesi ve batarya süresi konusunda tereddüteyim ama kafam karıştı genelde kimse yorum yapmamış t15 hakkında. 250tl bütçem var

EnesOZEN

Administrator
Yönetici
aslında t5 vs t15 videosu çekecektim ama elimde çok ürün olduğu için vs videolarına zaman ayırmak istemedim,
çok bir fark yok ben kendi tercihim olarak t5 diyorum ses kaliteleri benzer ikisi de fiyatına göre güzel ürünler, @Aagiama

Aagiama

Isınmaya Başlayan Üye
aslında t5 vs t15 videosu çekecektim ama elimde çok ürün olduğu için vs videolarına zaman ayırmak istemedim,
çok bir fark yok ben kendi tercihim olarak t5 diyorum ses kaliteleri benzer ikisi de fiyatına göre güzel ürünler, @Aagiama
Yani hocam tronsmart onyx neo taotronics 53 t15 t5 arasından t5i tavsiye ediyorsunuz değil mi😄 kusura bakmayın alınca ömürlük alacağım da bu yüzden

Tahaatan

Üye
Merhaba bugün 23 sayıda kulaklığın
Kulaklıkların en son seste max kaç desibel verdiği ve ortalama desibel değerini göreceksiniz
Bu test sayesinde elimizde kıyaslanabilir değerler olacak ve bundan sonraki incelediğim bütün kulaklıları da
Bu teste sokacağım .
Aynı parça ve aynı ortamda test yaptığım ve tek değişken kulaklığın kendisi olduğu için
Tutarlı bir sonuç elde ettik diyebiliriz .
Karşılaştırma yaparken ortalama desibel değerine dikkat etmeniz daha doğru olur.
-Kulaklığın sesinin yüksek olması kaliteli ses vermesini gerektirmez,
daha düşük ses verip daha iyi olan kulaklık çok
bu test sadece bazı modellerin arasında kalan kişiler için ve
yüksek ses isteyen kişiler için yapılmıştır.

(y) Güncel tablo linki : https://docs.google.com/spreadsheets/d/1xYuK8yU0VXYy9pZGlfmrEUcbA3gIpEfWhuEd9ECZ7eI/edit?usp=sharing

Not : yeni model test ettikçe, Bu liste devamlı güncellenecektir !
takip de kalın ;)

Abi jabra elite 65t fiyat klasmanında en iyisi mi tercih edeceğin başka ürün var mı

ElFerrari

Üye
Selamlar, elimdeki tek tarafı çalışmayan Hendest Huzen 01 kulakliğımı aynı programla aynı müzik ile teste tabi tutup averaj olarak 89 maksimum 96 dB gibi yüksek değerler aldım. Kulaklığımdan normalde memnundum ancak dediğim gibi tek tarafı ses vermiyor. Teknik servise durumu ilettiğim de bana kullanıcı hatası deyip 87 TL değiştirebileceklerini söylediler. Gerek kulaklığın tam kablosuz olmamasından mütevellit bu tarz sorunları yaşamaya açık olmasından gerekse sorun çıktığında teknik servisin kullanıcı hatası damgası vurmasından Haylou T15'i alma fikri var aklımda. Ancak dediğim gibi, T15'i almak istememin sebebi aslında eski kulaklığıma nazaran beni daha uzun götürebileceğini düşünmem. Tabi uzun vadede TWS kulaklıklarda da bu tarz sorunlar yaşanıyor mu bilmiyorum. Nasıl bir yol izlenilmeli sence @EnesOZEN

EnesOZEN

Administrator
Yönetici
@ElFerrari Tam olarak ne sorduğunuzu anlayamadım , teknoloji işi şans işi her ürünün 2. gün bozulma ihtimali olduğu gibi 2 yıl sorunsuz kullanma ihtimaliniz de var ,
tws ler küçük yapıları ve narin olmalarından nisbeten daha çabuk bozulan cihazlar

ElFerrari

Üye
@EnesOZEN Aslında sormak istediğim boyun askılı kulaklıklar mı yoksa TWS kulaklıklar mı daha uzun ömürlü olduğu. TWS kulaklıkların tam kablosuz olmasından mütevellit hep daha uzun ömürlü olacağı gibi aklımda bir düşünce var.

EnesOZEN

Administrator
Yönetici
boyun askılı daha uzun ömürlü olabilir ama bu teknoloji işi şans işi bana 2 gün gider sana 2 yıl Allah bilir @ElFerrari