Neler yeni
Bluetooth Rehberi

Merhaba Forumumuza Hoşgeldiniz. Konu açmadan önce aşağıdaki ↓↓↓↓ konuyu mutlaka OKUYUN ! 😉 iyi forumlar... https://bluetoothrehberi.com/konu/forumda-konu-acarken-dikkat-etmeniz-gerekenler.350/

Tws BLUETOOTH KULAKLIK

Senem

Üye
Haylou GT1 xr işe haylou t19 arasında kaldım. Bir apple kullanıcısı olarak düşük fiyatlı apple ı aratmayacak bir ürün istiyorum. Sizin incelemeleriniz günlerdir izliyorum ama çok kararsız kaldım.
Komutlar açısından ileri-geri, çal-oynat ve çağrı cevapla olarak ses kalitesi iyi bir ortolamada mikrofonda aynı şekilde çok yüksek değil ama telefonun %100 deyken dışarı sesleri duyurmayan ve dışarıya fazla ses vermeyen bir kulaklık istiyorum. Fazlaca kulaklık araştırdım en iyi jabra elite 85 t idi fakat fiyatından dolayı daha uygun ürünlere yöneldim ama pişman etmeyecek bir ürün olsun istiyorum. jabranın bir taksiti neredeyse haylouların iki tanesi kadar falan ediyor. Bunun için yardımcı o kadar fonksiyonlu olmasada fiyatına göre jabra gibi olan bir şey olsun istiyorum. Kabranın düşük modellerine de baktım fakat düşük modellerindense başka markalar almak daha iyi geldi. Bir de erkek arkadaşım için razer ın Bluetooth kulaklıgını kararsız kaldım şuan aktif bir oyun hayatı yok fakat oyun oynayan biri ve şuan dışarı da şantiye ortamında sürekli çalışan biri ve sık sık telefon görüşmeleri yapıyor gürültü önleyici daha çok telefon görüşmeleri ön planda oyun oynamak istediğinde de rahatlıkla kullanabileceği özellikle rekabetçi oyunlarda ve aynı zamanda her iki kullanım içinde kullaklıklar ayrı ayrı bağlanabilme yani tek tek kullanıma müsait bir öneride bulunursanız sevinirim. Fiyatlar çok uçuk olmadı sürece üst limit 1000 ama 500 ün altında olursa daha iyi olur lütfen yardımcı olunuz.
Şimdiden teşşekkürler ☺️
Bir de ek olarak t15 de kararsız kaldım ve sanırım hızlı gönderdikleri ve taksit seçenegi fazla olduğu için amozandan alacağım çok kararsızım gerçekten yani aslında gt1xr t15 ve 1 19 sizce fiyatlarda baz alınarak hangisi eğer bunlardan başka önerebileceğiniz varsa onlarda olur

Son düzenleme: