Neler yeni
Bluetooth Rehberi

Merhaba Forumumuza Hoşgeldiniz. Konu açmadan önce aşağıdaki ↓↓↓↓ konuyu mutlaka OKUYUN ! 😉 iyi forumlar... https://bluetoothrehberi.com/konu/forumda-konu-acarken-dikkat-etmeniz-gerekenler.350/

Ufak ekran sevenler...

blntakgn

Üye
Selamlar, direk konuya dalıyorum müsaadenizle,

Iphone kafayı kullanıp ben ve benim gibi yıllardır Android kullanıcısı olup ,ufak ekran sevenlerin kalbini kazanmayı ve pazardaki bu açığı kapatmayı planlıyor. Mart ayında 4.7 inç ekranlı Iphone SE2 yada Iphone 9 adıyla bir telefon duyuracak. Sizinde fikirlerinizi merak ediyorum. Sizce de Android tarafı iyice tablete kaymaya başlamadı mı ? Neden Android cephesinden ben ve benim gibi ufak ekran sevenlere yönelik ürünler duyurulmuyor ? Iphone , illa başımı çekmeli her şey de ? Xiaomi mi 6 kullanıyorum ve 4.7- 5 inç civarı amiral gemisi veya orta üst segment fiyat performans telefonu bulamadığım için hala mi 6 ya mahkumum. Memnunum tabi ki de beni hiç üzmedi ama pili artık bir günü zor çıkarıyor. Sizinde ekran boyutları hakkında ne düşündüğünüzü merak ediyorum. Konu altında düşünce ve fikirlerinizi paylaşırsanız sevinirim. Görüşmek üzere ;)

EnesOZEN

Administrator
Yönetici
Selamlar , ben de ufak sevenlerdenim :ROFLMAO:
5 sene iphone 5 , 2 seneye yakında SE modelini kullandım gerçekten çok daha kullanışlı oluyor ufak ekran,
ben yanımda devamlı bir tablet taşıdığım için büyük ekrana hiç ihtiyaç duymuyordum,
şuan tablet taşımıyorum ama küçük telefon, büyük tablet beni daha mutlu ediyordu acıkcası,
Şuan kullandığım iphone XR de Mi 9T de takozdan hallice 200gr üzerinde telefonlar ve
ne cebe giriyor nede uzun süre kullanınca rahat oluyor , velhasıl kelam , önemli olan işlevi diyorum ;)(y)
@blntakgn