Neler yeni
Bluetooth Rehberi

Merhaba Forumumuza Hoşgeldiniz. Konu açmadan önce aşağıdaki ↓↓↓↓ konuyu mutlaka OKUYUN ! 😉 iyi forumlar... https://bluetoothrehberi.com/konu/forumda-konu-acarken-dikkat-etmeniz-gerekenler.350/

pedalist

Üye
Forum hayırlı olsun, umarım aynı kalitede büyüyerek devam eder.
Benim iki sorum olacak bilen arkadaşlara cevaplarsa sevinirim
Linkteki ürünü almak istediğimde fiyat 700 civarı gözüküyor ve herhangibir indirim çeki ni kabul etmiyor
Bir de pttkargonun durumu; en son maske dağıtımından sorumlu oldukları için iş yoğunlukları ve ürünün bize gelme süresinin uzaması

pcist

Üye
@EnesOZEN merhaba, projeksiyon almayı düşünüyorum film ve dizi için.Arastirdim baya.Uygun fiyata bu ürünü sizin sayenizde farkettim fakat birkaç projeksiyon ile ilgilenen mağazayla konuştuğumda bu tarz Çin'den gelen cihazlara güven olmayacağını, en düşük 720p görüntü için en az 300 dolar odersiniz dediler Çin'den alıyorsanız bile.Ucuz olanlar görüntü kalitesi vs sorun çıkartabilirmis.Kararsiz kaldım bütçemde buna uygun.Sizce bu ürün tercih edebilinir mi.Sikinti yaşar mıyım?

pedalist

Üye
Merhaba, şimdiye kadar Çin’den aldıklarımdan hiç yüzüm gülmediğinden, uzun ömürlü olmuyorlar maalesef, bütçemi biraz arttırarak Anker Nebula Mars II de karar kıldım. Evde tv istemiyorum, ama akşamları bir netflix seyretmek iyi oluyor.

pcist

Üye
Merhaba, şimdiye kadar Çin’den aldıklarımdan hiç yüzüm gülmediğinden, uzun ömürlü olmuyorlar maalesef, bütçemi biraz arttırarak Anker Nebula Mars II de karar kıldım. Evde tv istemiyorum, ama akşamları bir netflix seyretmek iyi oluyor.
Baktimda nerde bende o para siz baya arttirmissiniz gibi bütçeyi 😄

pedalist

Üye
Ben alana kadar fiyat yükseldi. Kaldım öyle.