Neler yeni
Bluetooth Rehberi

Merhaba Forumumuza Hoşgeldiniz. Konu açmadan önce aşağıdaki ↓↓↓↓ konuyu mutlaka OKUYUN ! 😉 iyi forumlar... https://bluetoothrehberi.com/konu/forumda-konu-acarken-dikkat-etmeniz-gerekenler.350/

Uyum, tercih ve tavsiyeleriniz...

perperek

Üye
Öncelikle kurucuya teşekkürü borç bilirim. Eski bir HI-Fİ , Hi-end fanatiği olarak forum ve youtube paylaşımları boşa para harcamamı engelledi. Eski 20kg devv müzik setlerinde jamo kolonlorda kafa büyüklüğünde denon,kenwood,pioneer,technics vb kulaklıklarla plaktan müzik dinleyen bir nesil olduğumdan....ufak kulaklıkta eskilerde sony,aiw,pioneer,philips...vb diye giderdim sonra monitor kulaklıklara geçtim sennheiser....bir çok marka shure vb...akg....saymakla bitmez....en pahalı yatırım hep sennheiserdı çok pahalı ama ses sahnesi gerçekten ilginç nerdeysetüm müziklere uygun yani bir manowar, pentagram dan vivaldiyede geçsen,armstrong jazz derken paul van dyk trance yapsan tatmin ediciydi....sorunlar besleyecek cihaz sorunları araya pilli amfi ihtiyacı oldu..... şimdiyse derdim TWS lerde uyum besleme sorunları o yüzden kulaklıktan önce telefonumu ve laptopumu iyi seçiyorum. Telefonda aptx,aptx hd,aac.....tümünü destekleyen snapdragon 865 işlemcili oneplus 8t sabit noktam oldu arada xiaomi,samsung,huawei,sony tepe cihazlarımda oldu......kulaklıklara bu cihazları uydurmak çok zor o yüzden sizden istediğim tavsiye hem manowar yani heavy metala yakın müzikleri hemde synthppo,newwave,newage ....trance, elektronik müzik çok renkli basssları ve tiz vuruşları ses sahnesinde sergileyen kulaklık tavsiyesi uçuk kaçık fiyatta olmayan-yoksa elimde kablolu zaten çok iyi kulaklıklarım var. Kullanacağım cihaz OnePLUS 8T 12/256 Avrupa serisi ve HP gaming laptop son seri.