Neler yeni
Bluetooth Rehberi

Merhaba Forumumuza Hoşgeldiniz. Konu açmadan önce aşağıdaki ↓↓↓↓ konuyu mutlaka OKUYUN ! 😉 iyi forumlar... https://bluetoothrehberi.com/konu/forumda-konu-acarken-dikkat-etmeniz-gerekenler.350/

Xiaomi AirDots S 160 Liraya Düşmüş

yilmazozdemirs

Aktif üye
Söylemiştim sana kral cıktıgı gün fiyatı baya dusecek diye ön sipariş verseydin 190 Lira gırcektı🙂Naptın vereın mı sımdı sipariş
ön sipariş verseydim varya çok pişman olurdum nslalsjdodpsps.Birazdan sipariş verecem de bişey sorcam.Kulakligin yanında baska bişey alsam ayrı ayrı mı gelirler

Xdxdxx

Isınmaya Başlayan Üye
Satıcı aynıysa beraber gelir

Xdxdxx

Isınmaya Başlayan Üye
Bnde fye 7 siparisi verdım aliexpresden 2 hafta oldu

yilmazozdemirs

Aktif üye

Ekli dosyalar

Xdxdxx

Isınmaya Başlayan Üye
Ne yaptın geldımı kulaklık

yilmazozdemirs

Aktif üye
Ee nasıl ilk deneyimlerim ses olsun konusma oyunlar da gecıkme suresı falan nasıl
Sesi son seviyeye getirdiğinde müziği yaşıyorsun,sesi baya iyi.Mikrofon dışarda nasıldır bilmiyorum ama evin içinde hiç bir sıkıntı yok.Oyun için baya hayal kuruyordum ama ping yüzünden oynanmıyor.Hı oyun modu gecikme olarak evet azaltıyor ama Bluetooth ile bağlandığın için baya lag oluyor.Brawl starsta denedim,karakter hareket bile etmiyordu,hatta mobile legends girerken şöyle bir uyarı verdi "Bluetooth açık,sinyaller arasında laga neden olan bir sorun oluşabilir.Bu şekilde bir problem yaşıyorsanız, Bluetooth'u kapatmanizi öneririz".Mobile legends'ta da kasıyordu.Pubg de 60 FPS alırken 240 Lara çıktı.diger kulaklıklarda böyledir sanırım.4 5 saniyede bir cızırtı gelip gidiyor.Tuşlar beğenemedim,basmak için çıkarmak gerekiyor yoksa baya açıyor.Açıkcası biraz pişman oldum.Gt 1 alsam daha iyi olabilirdi

Xdxdxx

Isınmaya Başlayan Üye
Sesi son seviyeye getirdiğinde müziği yaşıyorsun,sesi baya iyi.Mikrofon dışarda nasıldır bilmiyorum ama evin içinde hiç bir sıkıntı yok.Oyun için baya hayal kuruyordum ama ping yüzünden oynanmıyor.Hı oyun modu gecikme olarak evet azaltıyor ama Bluetooth ile bağlandığın için baya lag oluyor.Brawl starsta denedim,karakter hareket bile etmiyordu,hatta mobile legends girerken şöyle bir uyarı verdi "Bluetooth açık,sinyaller arasında laga neden olan bir sorun oluşabilir.Bu şekilde bir problem yaşıyorsanız, Bluetooth'u kapatmanizi öneririz".Mobile legends'ta da kasıyordu.Pubg de 60 FPS alırken 240 Lara çıktı.diger kulaklıklarda böyledir sanırım.4 5 saniyede bir cızırtı gelip gidiyor.Tuşlar beğenemedim,basmak için çıkarmak gerekiyor yoksa baya açıyor.Açıkcası biraz pişman oldum.Gt 1 alsam daha iyi olabilirdi
Anladım kardedim okudugum bazı yorumlarda da senin yorumuna yakın seyler yazıyordu pek begenilmemis eger iade etme imkanın varsa geri yolla zaten ne kadar oyun moduda olsa bazı kulaklıklar da oyun için kablosuz kulaklık alınmaz

umut.k19

Üye
şuan 140a falanda var bu arada almayı dusunenler ıcın