Neler yeni
Bluetooth Rehberi

Merhaba Forumumuza Hoşgeldiniz. Konu açmadan önce aşağıdaki ↓↓↓↓ konuyu mutlaka OKUYUN ! 😉 iyi forumlar... https://bluetoothrehberi.com/konu/forumda-konu-acarken-dikkat-etmeniz-gerekenler.350/

Xpods 3 mü tronsmart spunky mi

gejo04

Isınmaya Başlayan Üye
Bu iki kulaklık arasında kararsız kaldım.herhangibir sorunlarına rastlamadım ama çok da yoruma rastlamadım kötü yanlarını da öğrenmek istiyorum. 300 lira altı başka önerilere açığım benim için önemli şey sesin kaliteli ve bassın iyi olması mikrofonu hiç önemli değil. Önerileriniz için şimdiden teşekkürler.

goldensnake28

Moderator
Yönetici
Bu iki kulaklık arasında kararsız kaldım.herhangibir sorunlarına rastlamadım ama çok da yoruma rastlamadım kötü yanlarını da öğrenmek istiyorum. 300 lira altı başka önerilere açığım benim için önemli şey sesin kaliteli ve bassın iyi olması mikrofonu hiç önemli değil. Önerileriniz için şimdiden teşekkürler.
Tronsmart alma forumdaki Tronsmart Spunky Beat başlıklarını incele hepsinde bahsettim genel olarak bir cızırtı ses gitmesi var bu modelde bazı kullanıcılarda bu soruna rastlamış

Atahan Uyar

Aktif üye
Knk xpods 3 daha iyi enes abi videosunda söylemişti ve @göldensin dediği gibi neredeyse %65 kişi sorun yaşıyor onun için xpods 3 al veya biraz daha para koy fye 7 al sana kalmış

gejo04

Isınmaya Başlayan Üye
Blitzwolf fye 7ye baktım ama benim bütçemi çok aşıyor onun için xpods 3 ü almayı düşünüyorum. Önerdiğiniz bir site var mı

gejo04

Isınmaya Başlayan Üye
Bir de schullz pro f9 hakkında ne düşünüyorsunuz

goldensnake28

Moderator
Yönetici
Bir de schullz pro f9 hakkında ne düşünüyorsunuz
Türkiyede Schullz adı ile başlayan çoğu kulaklık Aliexpressde 5-10 Dolara satılan dandik kulaklıklar oluyor herhangi bir markasıda olmadığı için veya az bilinen bir marka olursa Türkiye de Schullz markası adı altında satış yapıyorlar bence hiç o modellere bulaşma

Sinan0

Aktif üye
Yurtdışından haftalarca kargo beklemek üstüne vergi, üstüne bu virüs muhabbetleri vs. nedenlerden Tr'den Tronsmart Spunky aldım. Size de tavsiyem biraz fazla verin ve buradan alın her ne alıyorsanız.

Evet dediğim gibi Xpod 3 yerine Spunky aldım çünkü müziği yüksek ses seviyelerinde dinlemeyi seviyorum. Ses kalitesine gelirsek açıkçası bu kadar beni tatmin edeceğini beklemiyordum. S10+ telefonumun yanında gelen akg kulaklıktan çok daha iyi diyebilirim. Hatta Spunky'i aldıktan sonra neredeyse hiç kullanmadım o kulaklığı. Ayrıca kulaklığın yalıtımı da güzel. Enes Abi aşağıdaki videoda Xpods 3'ün ses şiddetinin düşük hatta 22 kulaklık arasında sondan 2. olduğunu söylemişti. Burası biraz tercih meselesi. Enes abi gibi bazı kimseler sesi biraz kısık ama temiz ve berrak bir sesi daha çok seviyor. Ben ise yüksek ses ve kaliteli sesi aynı anda istiyorum. İster istemez bu ikisi aynı anda -en azından bu paralara- kusursuz seviye de diyebileceğimiz kadar olmuyor. Yinede Enes Abi'nin de dediği gibi ses kalitesi olarak aralarında abartı bir farkta yok.

Spunky'yi 10-11 gündür kullanıyorum. Cızırtı yada kopma sorunlarını yaşamadım. Size belki ilk parti sıkıntılı ürünler gelmiştir bilemiyorum ama bende öyle bir sorunlar yok. Sadece şu var; diğer modellere göre biraz daha ufak bi kulaklık. Kulağa takıp çıkarırken yada kulağınızda yerinden oynama yapar da düzelteyim derseniz ister istemez dokunmatik kısma temas ediyorsunuz ve ya durduğunuz şarkıyı tekrar çalıyor ya da çalan şarkıyı durduruyorsunuz ki bunlar çok önemli sorunlar değil bence.

Son düzenleme:

EnesOZEN

Administrator
Yönetici
Spunky de sorunlu bir seri olabilir , bendekinde de bir sorunla karşılaşmadım , mutlaka her modelde biraz sorun olabiliyor , tabi riske girmemek en doğal hakkınız , @gejo04
2 kulaklık arasında en bariz fark ses yüksekliği , bide spunky görüşme performansı daha iyi wavefundan , buradaki videodan bakabilirsiniz.
https://bluetoothrehberi.com/konu/detayli-mikrofon-testleri.29/

gejo04

Isınmaya Başlayan Üye
Arkadaşlar öncelikle hepinize yeniden teşekkür ederim aliexpresste ne kadara düşecek belli mi ? Bir de mikrofon hiç kullanmıyorum xpods 3 mü yoksa tronsmart spunky nin mi ses kalitesi ve bassı daha iyi hangisininki iyiyse onubalmayı düşünüyorum zaten fiyat farkı çok yok eğer fye 7 de bu fiyatlsra düşecek bariz fsrkı var diyorsanız onu da düşünürüm ama kulakta bi tık narin duran kulaklıkları daha çok seviyorum şimdiden teşekkürler

goldensnake28

Moderator
Yönetici
Arkadaşlar öncelikle hepinize yeniden teşekkür ederim aliexpresste ne kadara düşecek belli mi ? Bir de mikrofon hiç kullanmıyorum xpods 3 mü yoksa tronsmart spunky nin mi ses kalitesi ve bassı daha iyi hangisininki iyiyse onubalmayı düşünüyorum zaten fiyat farkı çok yok eğer fye 7 de bu fiyatlsra düşecek bariz fsrkı var diyorsanız onu da düşünürüm ama kulakta bi tık narin duran kulaklıkları daha çok seviyorum şimdiden teşekkürler
Fye 7 modeli 27 Mart indirimlerinde 200₺ civarına düşecek Fye 7 modelini öneririm

gejo04

Isınmaya Başlayan Üye
Fye 7 modeli 27 Mart indirimlerinde 200₺ civarına düşecek Fye 7 modelini öneririm
Kanka fiyat olarak çok iyi ama aliexpreesten bugüne kadar hiç alışveriş yapmadım ve tahmini tarih 13/05 yazıyor bu tsrihten önce gelmezse bu kadar beklemek istemiyorum beni aydınlatır mısınız

goldensnake28

Moderator
Yönetici
Kanka fiyat olarak çok iyi ama aliexpreesten bugüne kadar hiç alışveriş yapmadım ve tahmini tarih 13/05 yazıyor bu tsrihten önce gelmezse bu kadar beklemek istemiyorum beni aydınlatır mısınız
O tarih en kötü duruma bağlı olan teslim tarihidir için rahat olsun genellikle AliExpress den birşey aldığım zaman 2-3 haftada geliyor

TheGulf

Isınmaya Başlayan Üye
Spunky beat alma, üründe kronik bağlantı kopması ses cızırtısı gibi sıkıntılar var, garantisi 0 ilgi değişim bile yapmıyor sesi kaliteli olsa kaç yazar eminim diğerlerininde çok farkı yoktur ses konusunda...Pazartesi tüketici haklarının yolunu tutup bununla uğraşacağım, ve bir öneri size asla bilindik kaliteli dünya çapında markalardan şaşmayın pişman oluyorsunuz. Bu ürünü bir şekilde iade edip arkası sony jbl philips sennheiser marka kulaklık bakıcam yordu artık.

gejo04

Isınmaya Başlayan Üye
Xpods 3 ile sorun yaşayan bu forumda yok ancak tronsmartın da sitelerdeki yıldızlama olarak değerlendirme ortalaması daha iyi bu cızırtı dediğiniz ses mizik dinlwrken rahatsız ediyor mu ve ediyorsa garantili alabileceğim kolay iade edebileceğim site olarak ne önerirsiniz şimdiden teşekkürler

goldensnake28

Moderator
Yönetici
Xpods 3 ile sorun yaşayan bu forumda yok ancak tronsmartın da sitelerdeki yıldızlama olarak değerlendirme ortalaması daha iyi bu cızırtı dediğiniz ses mizik dinlwrken rahatsız ediyor mu ve ediyorsa garantili alabileceğim kolay iade edebileceğim site olarak ne önerirsiniz şimdiden teşekkürler
Müzik sesinden çok cızırtı geliyor bende sadece sol kısmı arızalı sağ kısmı sorunsuz